Шановні працівники соціальної сфери Тараканівської громади!
Шановні працівники соціальної сфери Тараканівської громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –
Дня працівника соціальної сфери України!
Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя! Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей – сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім´ї, сім´ї учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.
Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
Нехай кожен день вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов´язку.