Дві гімназії Тараканівської територіальної громади пройшли інституційний аудит

Дата: 27.10.2021 15:05

Дві гімназії Тараканівської територіальної громади пройшли інституційний аудит – Плосківська  та Птицька. Керівникам освітніх закладів і їх засновнику вже вручені акти про дотримання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.

Група освітніх експертів упродовж п´яти днів працювала в зазначених закладах, діяльність яких оцінювалась за чотирма напрямами:

• освітнє середовище - наскільки безпечно та комфортно у школі, як організоване харчування, чи вистачає необхідного для навчання обладнання, кабінетів тощо;
  • систему оцінювання результатів навчання учнів - як оцінюють навчальні досягнення учнів, наскільки система оцінювання прозора та зрозуміла;
  • педагогічну діяльність - якість викладацької діяльності, професійний розвиток педагогів, налагодженість співпраці між учасниками освітнього процесу;
  • управлінські процеси - наскільки управлінські рішення сприяють забезпеченню та постійному вдосконаленню якості освітньої діяльності, наскільки ефективна внутрішня система забезпечення якості освіти тощо.

Зазначимо, аудит покликаний допомогти закладу освіти стати більш якісним і в подальшому удосконалити формування та підтримку культури якості освіти, що базується на принципах прозорості, інноваційності та партнерства учасників освітнього процесу.