Свято мужності й відваги
З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Дня створення УПА 14 жовтня пройшли урочистості у БК села Птича Тараканівської громади.
Захід розпочався з молебені у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, на якій зібралося керівництво, жителі та гості Тараканівської громади.
Святкове дійство продовжилося у БК села Птича. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять військовослужбовців, земляків, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.
З щирими словами вітань до гостей свята звернулись голова Тараканівської громади Наталія Сорочинська та староста Птицького округу Ніна Наконечна, які вручили відзнаку "Орден матері бійця АТО" Людмилі Гуменюк - матері загиблого військовослужбовця під час виходу з Іловайського котла.
Прикрасили концертну програму пісенними вітаннями та танцями творчі колективи Тараканівської громади.
Протягом свята на території діяла виїзна торгівля та дитячі атракціони. Представники ФГ "Гомін землі" частували всіх гостей кулішем, а ТзОВ "Носовиця - Агро" смачними шашликами та глінтвейном.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення свята.