Свято мужності й відваги

Дата: 14.10.2021 20:48

З нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Дня створення УПА 14 жовтня пройшли урочистості у БК села Птича Тараканівської громади.

Фото без описуЗахід розпочався з молебені у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, на якій зібралося керівництво, жителі та гості Тараканівської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСвяткове дійство продовжилося у БК села Птича. Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять військовослужбовців, земляків, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Фото без описуЗ щирими словами вітань до гостей свята звернулись голова Тараканівської громади Наталія Сорочинська та староста Птицького округу Ніна Наконечна, які вручили відзнаку "Орден матері бійця АТО"  Людмилі Гуменюк - матері загиблого військовослужбовця під час виходу з Іловайського котла.Фото без описуФото без описуПрикрасили концертну програму пісенними вітаннями та танцями творчі колективи Тараканівської громади.

Фото без описуФото без описуПротягом свята на території діяла виїзна торгівля та дитячі атракціони. Представники ФГ "Гомін землі" частували всіх гостей кулішем, а ТзОВ "Носовиця - Агро" смачними шашликами та глінтвейном.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення свята.