УСИНОВЛЕННЯ – МРІЯ КОЖНОЇ ОБЕЗДОЛЕНОЇ ДИТИНИ

Дата: 28.09.2021 12:09

30 вересня — День усиновлення. Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка, але мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. День усиновлення — свято, яке відзначається 30 вересня відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року. В день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, ми будемо вітати тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні (їм може бути і півроку, і два, і п'ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди буде їхнє свято), а також вітати усиновлювачів, адже цей день завжди буде святом люблячої та міцної сім'ї. У цей урочистий день ми не повинні забувати і про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини. На жаль, у дітей старшого віку менше шансів знайти сім'ю, ніж малюкам. Це також стосується і дітей, які мають певні проблеми зі здоров'ям; родинних груп дітей, для яких влаштування до нової сім'ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків. Оцінюючи результати роботи з усиновлення, проведеної за останній рік, хочу відзначити що найбільш значимим досягненням стало привернення суспільної уваги до проблем дітей і особливо дітей без опіки. На території Тараканівської територіальної громади 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання: дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, в сім’ї опікунів, піклувальників. Службою у справах дітей здійснюється контроль за умовами проживання та виховання 1 усиновленої дитини, яка проживає на території Тараканівської територіальної громади. Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть низький уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

З повагою служба у справах дітей

Тараканівської сільської ради