Шановні жителі Тараканівської громади!

Дата: 13.09.2021 17:51

Прошу Вас не спалювати картоплиння і залишки рослинності на власних земельних ділянках.

Спалювання картоплиння і рослинних залишків на полях призводить до значного задимлення території, їдкий дим, який виникає під час спалювання картоплиння і рослинних залишків загрожує здоров’ю людини, негативно впливає на навколишнє середовище: знижується родючість ґрунту, забруднюється повітря.

КОМПОСТУЙТЕ КАРТОПЛИННЯ І РОСЛИННІ ЗАЛИШКИ!!!

Відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
У зв'язку із великою кількістю звернень щодо спалювання рослинних залишків, спільно з працівниками Тараканівської сільської ради у вечірню пору доби на території громади будуть проводитись заходи з метою виявлення паліїв, а також недопущення спалювання рослинних залишків.

Поліцейський офіцер Тараканівської ТГ  Андрій Левченко