Святкування Дня села!

Дата: 01.09.2021 19:55

28 серпня село Тараканів зібрало усіх великою і дружньою громадою на святкування Дня села.

З щирими словами вітань до гостей свята звернулись голова Тараканівської громади Наталія Сорочинська, настоятель Святотроїцького храму отець Володимир, голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський та директор Тараканівського ліцею Олена Ковальчук. Учасники художньої самодіяльності БК села Тараканів прикрасили концертну програму пісенними вітаннями та танцями. Кубками та медалями відзначили переможців ІІ обласного етапу  та учасників ІІІ Всеукраїнського етапу дитячо – юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

Фото без описуНа малечу чекала «Весела галявина для діток» з надувною гіркою та батутом де їх розважав веселий аніматор, який  дарував діткам веселий настрій та справжню казку. Всіх гостей пригощали морозивом та солодощами, працівники сільської ради частували козацьким кулішем.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Оленою Петрук була організована фотозона, а її вихованці провели майстер – клас з виготовлення флікерів.

Чудовим подарунком з нагоди свята стали зіркові гості, дворазові переможці Leopolis jazz fest, півфіналісти Польща має талант, гурт ДИКОBRASS.

Після урочистої програми свято продовжилось запальною дискотекою.

Дякуємо всім, хто відвідав Тараканів та долучився до святкування Дня села!