Шановна освітянська громадо!

Дата: 01.09.2021 12:50

Щиро вітаємо з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до Знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Бажаємо  вам старанності та наполегливості, впевненості у власних силах, невтомного завзяття та реалізації усіх планів! Успіхів,  натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги! Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона захоплива і по-справжньому нескінченна!