Святкування Дня Незалежності у селі Рачин!

Дата: 27.08.2021 14:44

З нагоди Дня Державного Прапора України та 30 - ї річниці Незалежності України 20 серпня 2021 року пройшли урочистості на стадіоні села Рачин Тараканівської громади.

Захід розпочався із спільної молитви, на яку зібралося духовенство Тараканівської громади, керівництво, жителі та гості громади. В храмі Казанської ікони Богоматері відслужили молебень, а біля пам'ятника "Борцям за волю та незалежність України" - пом'янули загиблих.

Перед святковим концертом був проведений спортивний турнір з армреслінгу під керівництвом Віктора Мушировського. Переможці турніру були нагородженні  грамотами  та подарунками.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Святкове дійство розпочалося із внесення Державного Прапора України. Цю почесну місію було надано вихованцям гуртка військово - патріотичного виховання "Сокіл" ("Джура"), учасникам обласного та Всеукраїнського етапапів гри "Сокіл" ("Джура"), керівником якого є Олена Петрук.

Фото без описуФото без опису

Усіх зі святом тепло привітали голова Тараканівської громади Наталія Сорочинська та старости Наталія Андріюк, Тарас Смалюх та Ніна Наконечна, які вручили подяки жителям громади та привітали іменинників, які святкують своє День народження 24 серпня.

Хвилиною мовчання пом'янули загиблих воїнів Тараканівської громади та України.

Урочистості продовжились цікавою різноплановою концертною програмою, яку підготували та провели працівники культури Тараканівської громади під керівництвом Алли Грабар.

Протягом свята на території діяла виїздна торгівля та атракціони.

Фото без описуФото без описуФото без опису