ЗАПРОШУЄМО ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК В ПРОЄКТ "7 РОКІВ ДО НОВОЇ ПРОФЕСІЇ "

Дата: 23.07.2021 16:06

Міжнародна організація з міграції та Центр зайнятості Вільних людей запрошує ветеранів та ветеранок взяти участь в проєкті, спрямованому на соціально – економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей, що фінансується Європейським Союзом, філіями Рівненського обласного центру зайнятості.

Основна мета проєкту – сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.

Учасники можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення або навчання, що відповідають таким критеріям:

• Мають посвідчення УБД, проживають на території України.
  • Мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці.
  • Бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.
  • Бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.
  • Мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отриманні знання.
  • Не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019 – 2020 роках.

Реєстрація ветеранів та ветеранок у проєкт здійснюється за наступною аплікаційною формою: http:// bit.ly/ПрофесійніКурси.

Набір у проєкт відбувається на постійній основі до 31 серпня 2021 року.

Контактна особа: Ліна Мачульська,  менеджерка з комунікацій  ГО «Центр зайнятості Вільних людей». Офіційна сторінка компанії – «Воїну – гідна праця»

Якщо у Вас виникли запитання, пишіть на електронну пошту IOMVeteranProjekt@iom.int