15 липня 2021 року відбудеться чергова дванадцята сесія Тараканівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 14.07.2021 09:20

Відповідно до Розпорядження голови Тараканівської сільської ради від  05 липня 2021 року №82, 15 липня 2021 року відбудеться чергова дванадцята сесія Тараканівської сільської ради восьмого скликання  в залі  засідань за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська, 117 (другий поверх). Початок реєстрації  о 14 год. 30 хв. Початок засідання  о 15 год. 00 хв.

Проєк порядку денного пленарного засідання чергової дванадцятої сесії

Тараканівської сільської ради восьмого скликання

1.  Про зміну найменування закладів  загальної середньої освіти на території Тараканівської сільської ради.
  2. Про зміну найменування  закладів дошкільної освіти на території Тараканівської сільської ради.
  3. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
  4.  Про ліквідацію сільських виборчих комісій.
  5. Про затвердження передавального акта Птицької сільської ради.
  6. Про затвердження передавального акта Плосківської сільської ради.
  7. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Тараканівської сільської ради на  2021-2022 роки.
  8. Про внесення змін до Програми роботи з обдарованою молоддю на 2021 рік.
  9. Про соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.
  10. Про внесення змін до Програми забезпечення розробки (оновлення) містобудівної документації та топографічної основи «Генеральний план села Тараканів та села Рачин Тараканівської сільської ради на  2018-2021 роки»
  11. Про внесення змін до Програми житлово-комунального господарства Тараканівської сільської ради на 2021 рік.
  12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Тараканівської ради на 2021 рік.
  13. Про Програму надання пільг на оплату послуг звязку окремим категоріям громадян на 2021-2022 роки.
  14.  Про внесення змін до Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил; осіб, які обрали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони та членів їх сімей на  2021 рік.
  15. Про Програму використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на  2021 рік.
  16.  Про спів фінансування з сільського бюджету на забезпечення якісної, сучасної  та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».
  17. Про внесення змін в штатний розпис виконавчого апарату Тараканівської сільської ради на 2021 рік.
  18. Про внесення змін до сільського бюджету Тараканівської сільської ради на 2021 рік.
  19. Про справляння єдиного податку у  2022 році.
  20. Про земельний податок на 2022 рік.
  21. Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на 2022 рік.
  22. Про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.
  23. Про встановлення  ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.
  24. Про встановлення транспортного податку на 2022 рік.
  25. Про встановлення ставки туристичного збору на 2022 рік.
  26. Про затвердження проектної документації на будівництво.
  27. Про Місцеву цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху .
  28. Про затвердження Положення про порядок призначення та виплати стипендії сільського голови Тараканівської сільської ради для обдарованих дітей та учнівської молоді.
  29. Розгляд заяв.