ПЕРШІ КРОКИ У МІЖНАРОДНІЙ СПІВПРАЦІ

Дата: 25.06.2021 17:07

З 17 по 21 червня 2021 року делегація Тараканівської сільської  територіальної громади перебувала з офіційним візитом в гміні Збучин Седлецького  повіту Мазовецького воєводства (Республіка Польща).

У рамках даного візиту, з метою налагодження зв’язків у багатьох галузях та зміцнення дружніх відносин, відбулося підписання Угоди про співпрацю між гміною Збучин Седлецького  повіту Мазовецького воєводства (Республіка Польща)  та Тараканівською сільською територіальною громадою Дубенського району Рівненської області (Україна). Офіційний документ підписали війт гміни Збучин  – Томаш Гапунович та сільський голова Тараканівської сільської ради – Наталія Сорочинська.

Дана Угода передбачає обмін досвідом органів місцевого самоврядування у сфері освіти, культури, спорту, туризму, сільському господарстві та інших галузях , обмін дітьми та молоддю, налагодження зв’язків між громадами, які сприятимуть зміцненню дружніх стосунків

Після підписання Угоди, делегація з України ознайомилася з особливостями самоврядування в гміні, культурними та історичними надбаннями.

Представники нашої громади відвідали мистецькі світлиці, ліцей, комунальне заклади різного напрямку,  пожежні частини, адміністративну будівлю в Збучині.