26.05.2021 вивіз побутових відходів в населених пунктах Тараканівської сільської ради

Дата: 25.05.2021 12:55

26 травня 2021 року з 8:00 год. відбудеться вивіз побутових відходів в населених пунктах Тараканівської сільської ради. Сміття виносити на  узбіччя біля будинку в  мішках. Вивіз сміття буде здійснено не зважаючи на наявність укладених договорів. В подальшому вивіз сміття буде здійснюватися відповідно до укладених договорів.

Нагадуємо, що відповідно до погодженого графіка, вивезення побутових відходів буде проводитися кожну другу та четверту середу місяця з 8:00 год.

Для забезпечення безперебійного вивезення побутових відходів просимо оперативно укласти договори з надавачем послуг!

Договори можна отримати з 9:00 до 17:00 в адміністративному приміщенні Тараканівської сільської ради та в адмінприміщеннях старостинських округів в селах Рачин, Плоска та Птича.

У разі виникнення запитань щодо  вивезення ТВП можна звернутися за телефоном 0992096974.