ПОВЕРНУТИСЯ, ЩОБ ЖИТИ У СЕРЦЯХ...

Дата: 21.05.2021 16:46

22 травня Україна відзначає ще одну жалобну дату – 160-ту річницю перепоховання Т.Г. Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

Напередодні цієї події у с.Підлужжя Тараканівської громади біля Шевченкового джерела відбулися урочистості  приурочені цій пам'ятній даті.

Вшанували пам'ять Пророка покладанням квітів, декламуванням його віршів та спільною молитвою за його упокій.

Т.Г.Шевченко своїм талантом і творчістю навчає нас любити рідну землю, берегти мову, розвивати культуру. Його вагому роль у патріотичному вихованні молоді та розвитку національної свідомості важко переоцінити.