Робочий візит делегації з Седлецького повіту Республіки Польща

Дата: 17.05.2021 11:59

В рамках робочого візиту до Дубенського району делегація з Седлецького повіту Республіки Польща завітала до Тараканівської громади.

Тут в приміщенні сільської ради пройшла презентація потенціалу громади, було окреслено основні здобутки та визначено пріоритетні завдання на майбутнє.

Потому польська делегація завітала на ТОВ «Дубенська аграрна компанія» - підприємство яке займається вирощуванням та переробкою сільськогосподарських культур та впевнено посідає місце найбільшого платника податків в громаді.

На завершення вуйти гмін Седлецького повіту оглянули Тараканівський форт – архітектурну пам’ятку ХІХ століття.