Зміна порядку надання послуг з вивезення сміття!

Дата: 18.05.2021 12:41

Шановні мешканці Тараканівської територіальної громади,

З 20 травня 2021 року на території громади запроваджується новий механізм організації вивезення твердих побутових відходів, що відповідає «Правилам надання послуг з поводження з побутовими відходами», затверджених постановою КМУ від 27.03.2019 року № 318. Вивіз відходів буде здійснюватися у всіх селах, мешканці яких укладуть договори з надавачем послуг.

Відповідно до Правил, споживачі послуг повинні укласти Договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Переможцем конкурсу на надання послуг з надання послуг з поводження з побутовими відходами у Тараканівській громаді став ФОП Боровик Олександр Леонтійович.

Рішенням сесії Тараканівської сільскої ради 19.04.2021 затверджено такі тарифи на вивезення твердих побутових відходів:

• 15 грн/особу (з осіб, які фактично проживають в будинку згідно реєстрації в по господарських книгах)
  • 80,00 грн/м3 (для установ та організацій)

Для отримання послуг з вивезення відходів кожне домогосподарство повинно укласти договір з ФОП Боровик О.Л. про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Договори можна отримати з  19 травня 2021 року з 9:00 до 17:00 в адміністративному приміщенні Тараканівської  сільської ради та в адмінприміщеннях  старостинських округів в селах Рачин, Плоска та Птича.

Для забезпечення безперебійного вивезення побутових відходів просимо оперативно укласти договори з надавачем послуг!

Відповідно до погодженого графіка, вивезення побутових відходів буде проводитися кожну другу та четверту середу місяця з 8:00. Перший вивіз побутових відходів планується на  26 травня! Сміття виносити на  узбіччя біля будинку в  мішках.

У разі виникнення запитань щодо  вивезення ТВП можна звернутися за телефоном 0992096974.