КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ
Із метою виявлення й підтримки талановитих дітей засобами театрального мистецтва, розвитку та вдосконалення навичок акторської здібності учнівської молоді, 28 квітня 2021 року відбувся І етап (відбірковий) обласного заочного конкурсу драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти Тараканівської громади.
У конкурсі взяли участь кращі драматичні колективи територіальної громади. За результатами огляду, журі визначило переможцем драматичний гурток «КАСКАД» Тараканівського ліцею, який показав казку за мотивами п’єси Марійки Підгірянки «В чужому пір’ю» (керівник Олена Петрук). Друге місце посів гурток художньо-театрального спрямування «МРІЙНИКИ» Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з музично-драматичною композицією «Стецькові женихання» (керівник Галина Панасюк).
Юні гуртківці Тараканівського ліцею та Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів представлять результати своєї творчості на обласному етапі заочного конкурсу драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА».