Благодійна акція «Великодній кошик»
Тараканівська сільська рада звертається до представників бізнесу та небайдужих громадян долучитися до благодійної ініціативи подарувати свято одиноким громадянам похилого віку, які не мають рідних працездатного віку, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу та особам з інвалідністю І групи.
На території Тараканівської громади проживає 65 одиноких громадян похилого віку, які не мають рідних працездатного віку та 38 осіб з інвалідністю І групи.
Просимо підтримати благодійну акцію та надати великодні паски та продукти харчування у відділ соціального захисту населення Тараканівської сільської ради для громадян вказаних категорій, які потребують нашої з вами підтримки.
Роблячи добрі справи, ми допомагаємо людям поліпшити своє життя, а значить, міняємо цей світ на краще.
Благодійну допомогу просимо доставляти до відділу соціального захисту населення у амінприміщення Тараканівської сільської ради та до амінприміщень старостинських округів.
Телефон для довідок:
(03656) 51-1-70 - відділ соціального захисту населення (с. Тараканів)
066-443-72-16 відділ соціального захисту населення (віддалене робоче місце с. Птича)
066-040-34-68 відділ соціального захисту населення (віддалене робоче місце с. Рачин)
066-040-35-18 відділ соціального захисту населення (віддалене робоче місце с. Плоска)