ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ – ОЦІНЮВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 19.04.2021 15:01

Розпочався інституційний аудит  Микитицької та Судобицької  загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів

Процедура зовнішнього оцінювання, традиційно, розпочалася зі спільної наради членів експертної групи з адміністрацією закладу, представниками педагогічного колективу та засновника. Колективи закладів освіти першочергово ознайомили з процедурою проведення аудиту.

Фахівці управління Державної служби якості освіти у Рівненській області та незалежні освітні експерти аналізуватимуть та оцінюватимуть освітні й управлінські процеси  упродовж п’яти робочих днів. Як відомо, робота закладу оцінюватиметься за чотирма напрямами: освітнє середовище, система оцінювання учнів, педагогічна діяльність та управлінські процеси.

Після завершення інституційного аудиту, експертами будуть надані висновки та рекомендації щодо підвищення якості освітньої діяльності, вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також приведення освітніх та управлінських процесів у відповідність до вимог законодавства.