Вечір-реквієм «Вам наша шана і любов: «НЕСКОРЕНІ І НЕЗДОЛАНІ»

Дата: 12.03.2021 14:41

11 березня 2021 року у Плосківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено Вечір-реквієм «Вам наша шана і любов: «НЕСКОРЕНІ І НЕЗДОЛАНІ», приурочений пам’яті Героїв Небесної сотні,  Героїв-односельчан Петра Полицяка та Петра Накидалюка, Героїв –земляків.

Наші Герої з вірою в серці, без жодних вагань боронили Схід України від російських бойовиків. Ідучи захищати українську землю, свій народ, вони показали, що мають головне для кожного православного християнина – любов: до Бога, до ближніх, до свого народу. Заради цієї любові вони пішли на війну. І завдяки тому, що вони були там, що поклали за нас своє життя, ворог не просунувся далі, не захопив всю нашу державу, не знищив наш народ.

На Вечір-реквієм були запрошені:

- Полицяк Віра Миколаївна – мама Героя Петра Полицяка;

- Шатнік Ніла Олексіївна – мама Героя Петра Накидалюка;

- Гуменюк Людмила Іванівна – мама Героя Миколи Гуменюка;

- Гудзікевич Віра Степанівна, Жукова Анна – дружина та донечка  Героя Івана Жукова;

- Петренюк Раїса Володимирівна – мама Петренюка Володимира Володимировича;

- однокласник Петра Накидалюка - Олександр.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв. Звучали патріотичні вірші, пісні про безсмертний подвиг Героїв, боротьбу за волю і світле майбутнє, також відбувся перегляд відео: «Подай руку Україні», «Реквієм Небесна Сотня», «Героям війни на сході присвячується», «Полинові воїни», «Нескорені ворогом. Петро Полицяк», «Пам’яті Петра Накидалюка», «Нескорені ворогом. Петро Накидалюк».

З особливим трепетом Марія Колеснік і Софія Вітюк цитували рядки книги «Перехрестя», яку написала письменниця нашого рідного краю Євгенія Комісарук, а саме розділ Обпалені східними вітрами «Петрові батоги» і «Лист у вічність».

Завершився захід акцією «Ангели пам’яті», до якої долучилися всі присутні. Ангел з ангелочками стали символом пам’яті про Героїв– земляків.

Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни, і ми повинні про це завжди пам’ятати. Адже народ, осяяний пам'яттю, - безсмертний!