УРОДИНИ ГЕНІЯ ТА ПРОРОКА

Дата: 09.03.2021 10:28

Цього дня, 9 березня, у 1814 році з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні Україна відзначає 207-річчя від дня народження письменника.

Поціновувачі таланту видатного Кобзаря Тараканівської громади не залишились осторонь такої події. Тому в установах культури, бібліотеках та закладах освіти були проведені ряд заходів, які розкривають цікаву біографію видатного письменника, знайомлять з його творчістю та  виховують у молодого покоління патріотизм, любов до української мови та своєї Батьківщини.

Також представники Тараканівської громади взяли участь у обласному етапі конкурсу читців-декламаторів "Кобзарева струна не вмирає" в м.Рівне та отримали нагороди у своїх вікових категоріях, а саме:
- Анфіса Кач, учениця 4 класу Тараканівського ліцею - 2 місце
- Валентина Борак, старший вчитель Рачинської гімназії - відзнаку за емоційне виконання власного твору.

Твій голос - повнить пшеничний колос,

Бо те, за що ми жили й боролись,

Твій сон щасливий, зоря твоя,

Велика, вольна, нова сім'я. ...