КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ

Дата: 26.02.2021 08:56

25 лютого 2021 року вперше у оновленій бібліотеці с.Тараканів, що знаходиться в приміщенні структурного підрозділу КЗ «Тараканівський центр культури та дозвілля» БК с.Тараканів відбувся І етап (відбірковий) обласного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя», присвяченого Великому Кобзарю Тарасу Шевченку та 150-ій річниці від Дня народження видатної української письменниці та поетки Лесі Українки.

Метою конкурсу є:
- сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Шевченка та Лесі Українки;
- долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності.
Проаналізувавши декламування учасників – читців, компетентне журі обрали переможців конкурсу.
У молодшій віковій категорії перемогу здобули:
І місце – Кач Анфіса, учасниця гуртка художнього читання «Мистецьке слово» структурного підрозділу КЗ «ТЦКД» БК с.Тараканів. Керівник Кравчук Л.І.
ІІ місце – Гуч Лілія, учениця Староносовицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівник Бондарчук Т.М.
ІІ місце - Свінтозельська Юлія, учениця Микитицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівник Ланцута Л.М.
ІІІ місце - Радчук Вероніка, учасниця гуртка художнього читання клубу с.Переросля. Керівник Семенюк Л.А.
ІІІ місце - Кузькіна Христина, учениця Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівник Вальчук Л.Г.

У старшій віковій категорії:
І місце – Олійник Наталія, учениця Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Керівник Панасюк Г.В.
ІІ місце – Корендович Дар’я, учасниця гуртка художнього читання «Мистецьке слово» структурного підрозділу КЗ «ТЦКД» БК с.Тараканів. Керівник Кравчук Л.І.
ІІ місце - Мулик Марія, учасниця гуртка художнього читання КЗ «ТЦКД» с.Рачин. Керівник Гагуха Д.П.
ІІІ місце – Самсонова Дарина, учасниця аматорського колективу «Щедрик» БК с.Птича. Керівник Лагетко В.В.
ІІІ місце – Гнатюк Аліна, учениця Тараканівського ліцею. Керівник Ковальчук О.А.

Окрему увагу журі приділили творчій учасниці, яка виступила із фрагментом власної анонсованої книги «Друге диво» - Колеснік Марії, учениці Плосківської ЗОШ І-ІІ ступенів та отримала нагороду ГРАН -ПРІ. Керівник Панасюк Г.В.

На свято завітала голова громади Наталія Сорочинська, яка привітала учасників та побажала успіхів у майбутньому і наголосила, що молодь - це майбутнє та гордість нашої громади!

Усі учасники були нагороджені грамотами та дипломами і солодкими подарунками.

Переможці, які отримали перші місця будуть представляти громаду у області.