До відома громадян Тараканівської громади!

Дата: 23.12.2020 15:03

З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами для призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, компенсаційних виплат будуть прийматися лише:

- у відділі у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Тараканівської сільської ради;

- у старостаті с. Рачин;

- у старостаті с. Плоска;

- у старостаті с. Птича.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації з 1 січня 2021 року НЕ ПРИЙМАТИМЕ заяви з необхідними документами для призначення соціальних виплат, лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Підстава: постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 р. №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Телефон для довідок: 51-1-70.