В Рачинському старостинському окрузі відбулася робоча зустріч щодо призначення державних допомог

Дата: 10.12.2020 19:47

10 грудня 2020 року у Рачинському старостинському окрузі Тараканівської сільської ради відбулася робоча зустріч з метою обговорення нової моделі приймання документів для призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг виключно через посадових осіб територіальної громади, яка впроваджується з 1 січня 2021 року.

Під час зустрічі староста с. Рачин Наталія Андріюк, начальник відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Тараканівської сільської ради Тетяна Чоботар, уповноважена особа з питань соціального захисту населення Тетяна Бутрій обговорили зміни у законодавстві щодо надання якісних адміністративних послуг соціального характеру мешканцям громади.

На території с. Рачин налічується понад 700 осіб, які отримують соціальні виплати (державні допомоги, пільги, субсидії) із Держбюджету. Тому, в умовах реформування, важливо забезпечити безперервний процес надання всіх соціальних гарантій мешканцям громади.

Тетяна Чоботар розповіла про основні завдання та функції відділу та окреслила подальші кроки співпраці.

Зустріч відбулася конструктивній та злагодженій атмосфері.