До уваги виборців, які за станом здоров’я не можуть проголосувати на виборчій дільниці

Дата: 19.10.2020 12:22

25 жовтня 2020 року відбудуться перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

У разі, якщо виборець за станом здоров’я не може проголосувати у приміщенні дільничної виборчої комісії, то він має право звернутися до відповідної комісії з проханням забезпечити йому голосування за місцем перебування (вдома).

Для цього необхідно подати заяву до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години 23 жовтня 2020 року.

УВАГА! До заяви обов’язково додається медична довідка про стан здоров’я, за підписом сімейного лікаря.

Якщо у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, про що зазначено у запрошенні виборцю, звертатися до відповідної дільничної виборчої комісії із заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування не потрібно. Такі виборці включаються до витягу зі списку виборців для голосування на дому на підставі відмітки про нездатність самостійно пересуватися (НСП) у списку виборців.