З Днем дошкілля!!!

Дата: 26.09.2020 09:37

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Прийміть щирі вітання з Днем дошкілля!!!!

Ви, наче батарейки заряджені на позитив, завжди поруч з найменшими дітками. Ви даруєте їм свою любов, вчите сприймати цей світ багатогранним та сповненим нових відкриттів! І хоч би що відбувалося у житті, вірю, що для дітей ви завжди знаходите теплі слова, посмішку, казочку, жартівливу історію, гру, пісеньку і ще багато чого від усього серця та від щирої душі!!!

У кожного свій шлях до дитячого садочку, та спільна мета для всіх - щасливе дитинство. І кожний працівник закладу важливий! Кожне слово, кожна дія, кожна думка. Адже те, що ми транслюємо дітям сьогодні, стає реальністю завтра!

Бажаю Вам міцних нервів, дитячих посмішок, теплих обіймів маленьких рученяток, гарної заробітної плати, вдячності від батьків та розуміння від суспільства.

Хай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного  Вам  здоров'я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.

З повагою, сільський голова Наталія Сорочинська