До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торговельного обслуговування населення

Дата: 17.09.2020 11:14

Відповідно до  листа  Дубенської районної державної адміністрації від 15.09.2020 № 331 щодо виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.11.2019 № 937 "Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Рівненській області на 2019-2024 роки" та листа управління охорони здоров’я від 04.09.2020 №вих.3838/01/13/20 суб’єктам господарювання, що здійснюють  діяльність у сфері торговельного обслуговування населення, рекомендовано провести вакцинацію від грипу, особливо це стосується осіб, що входять до професійних груп ризику (зокрема, продавці, особи, що працюють в багатолюдних місцях тощо).