Відбувся тренінг з питань прозорості діяльності Піклувальних рад та ефективності використання коштів освіти
Дата: 19.08.2020 10:22
Кількість переглядів: 181
18 серпня члени піклувальної ради закладу освіти, представники ОМС, батьки учнів, представники активної частини жителів Тараканівської громади зустрілися із експертами Партнерства, щоб отримати додаткову інформацію та навички в рамках тренінгу з питань прозорості діяльності Піклувальних рад та ефективності використання коштів освіти. Саме таку можливість громада отримала, оскільки успішно другий рік приймає участь у проекті #ДІЄМО.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385403/0d9caeb09f5c8ff7d04b4fa8817cf742.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385403/201444c65c9e47cf8ef3e4c9ab205885.jpg)
« повернутися