Підтверджено нові випадки захворювання на COVID-19

Дата: 17.07.2020 10:49

За даними ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України" на території нашої ОТГ лабораторно підтверджено ще два нових випадки захворювання на COVID-19. Обоє жителі с.Тараканів.

Населенню с.Тараканів рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці, уникати контактів з сторонніми особами. Проведено дезінфекцію місць громадського скупчення.

Щодо даної надзвичайної ситуації на території с.Тараканів, 16.07.2020 відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району.

Прохання до всіх громадян зберігати спокій та суворо дотримуватися всіх карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ.

Будьте здорові!