УВАГА COVID 19 !

Дата: 03.06.2020 09:30

Фото без описуЗа даними ДУ “Рівненській обласний лабораторний центр МОЗ України” cтаном на вечір 02.06.2020 р. на території Тараканівської ОТГ лабораторно підтверджено захворювання ще однієї особи (працівника Дубенської міської лікарні), спричиненого коронавірусом, яка знаходяться на амбулаторному лікуванні в Дубенській міській лікарні. Це жителька с. Тараканів. За місцем проживання хворої проведено дезінфекцію. Контактні особи знаходяться на самоізоляції, за ними організовано медичне спостереження. Населенню села Тараканів рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці, уникати контактів з стороніми особами. Проведено дезінфекцію місць громадського скупчення.

Щодо даної надзвичайної ситуації на території с. Тараканів, відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району.

Прохання до всіх громадян зберігати спокій та максимально дотримуватися всіх карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ.

Будьте здорові!