Тараканівська громада

Рівненська область, Дубенський район

До уваги громадян

Дата: 27.04.2020 12:23
Кількість переглядів: 214

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування

Генеральний план та план зонування території с. Тараканів Дубенського району Рівненської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Тараканівська сільська рада Дубенського району Рівненської області.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 13.08.2019р. і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному сайті Тараканівської сільської ради http://tarakanivska.gromada.org.ua/ - 15 серпня 2019 року. Публікація в друкованих засобах масової інформації: газета «ДЗЕРКАЛО плюс» №33 (952), газета «Скриня» №33 (1252) від 15 серпня 2019 року.

Дата подання Генерального плану та плану зонування території с. Тараканів Дубенського району Рівненської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та детального плану території на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради http://tarakanivska.gromada.org.ua/ - 10 жовтня 2019 року. Публікація в друкованих засобах масової інформації: газета «ДЗЕРКАЛО плюс» №41 (960) від 10 жовтня 2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 11 листопада 2019 року 0 13:00 годині в приміщенні сільської ради за адресою:35641, Рівненська обл., Дубенський район, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Тараканівська сільська рада. Адреса: 35641, Рівненська обл., Дубенський район, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Тараканівська сільська рада. Адреса: 35641, Рівненська обл., Дубенський район, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117. Електронна адреса – tarakaniv.sil.rada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь