ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дата: 18.04.2020 18:55

Фото без опису Дорогі жителі громади, сердечно вітаємо всіх Вас зі світлим Воскресінням Христовим, зі спасительною Пасхою Господньою!

Нехай Христове воскресіння повертає нам радість та відганяє страх, відкидає спокуси і ворожнечу, утверджує правду і мир, надихає наші серця надією на подолання нинішніх скорбот, зігріє наші душі любов'ю та теплом!

Вперше ми не зможемо відсвяткувати Великдень так, як звикли. Багатовікові традиції святкування Великодня мають велике значення для українців. Однак, цього року, заради власної безпеки і безпеки ближніх закликаємо вас залишатися вдома, дивитися трансляцію богослужінь онлайн і відсвяткувати величне Христове Воскресіння в колі своєї сім’ї.

Віримо, що воскреслий Христос, для кожного хто впускає Його в своє серце, принесе радість душевного і тілесного зцілення. Миру всім нам!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!