Підтверджено новий випадок захворювання на COVID-19

Дата: 17.04.2020 21:11

За даними ДУ “Рівненській обласний лабораторний центр МОЗ України” cтаном на ранок 17.04.2020 р. на території нашої ОТГ лабораторно підтверджено ще один випадок захворювання на COVID-19. Це 82 річна жителька с. Рачин. Хвора  знаходиться на лікуванні в інфекціному відділенні Дубенської міської лікарні. За місцем проживання хворої проведено дезінфекцію. Контактні  особи  знаходяться на самоізоляції, за ними організовано медичне спостереження.

Населенню села Рачин рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці, уникати контактів з стороніми особами. Проведено дезінфекцію місць громадського скупчення.

Фото без опису Щодо даної надзвичайної ситуації на території с. Рачин, відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дубенського району.

Прохання до всіх громадян зберігати спокій та суворо дотримуватися всіх карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ.

Будьте здорові!