Звернення до мешканців Тараканівської  ОТГ

Дата: 16.03.2020 22:59

Фото без опису Шановні мешканці Тараканівської ОТГ!

На період карантину просимо мешканців максимально уникати масового скупчення населення. Вирішувати усі можливі соціальні та особисті питання в режимі онлайн без безпосередніх походів до державних установ та організацій. Після завершення карантинних заходів всі питання будуть вирішуватися у найкоротші терміни у штатному режимі.

Бережіть себе та своїх близьких і не наражайте інших на небезпеку!

На території Тараканівської ОТГ запроваджено карантин на період з 13.03. по 03.04.2020 з метою недопущення поширення інфекційної хвороби COVID-19.

Карантин та обмеження проведення масових заходів запроваджується для того, аби зменшити ризики поширення коронавірусу. Це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність.

Аби всі карантинні обмеження були дійсно ефективними, кожному з мешканців варто:

- більше залишатися вдома;
- вчитися або працювати дистанційно (в кого є така можливість);
- на період карантину призупинено освітній процес, та це не привід аби діти масово збирались на вулиці в колективи;
- якомога менше користуватись або взагалі не користуватися громадським транспортом;
- максимально уникати місць масового скупчення населення;
- в магазинах дотримуватись дистанції з іншими покупцями (більше 1 метра);
- максимально зменшити «походи» по магазинам;
- бути свідомими, утриматися від зайвих активностей, поїздок і зустрічей;
- карантин це не привід їхати з дітьми до бабусі, провідати усіх родичів чи нарешті зустрітися з друзями;
- людистаршого віку знаходяться в зоні високого ризику. Що старша людина та, що більше хронічних захворювань вона має, то більш небезпечним для неї може бути коронавірус;
- утриматись від привітання за руку та поцілунків при зустрічі;
- ретельно мити руки з милом;
- не доторкуватись руками до обличчя та слизових;
- протирати руки антисептиком;
- частіше проводити вологе прибирання в приміщенні використовуючи дезінфікуючі засоби;
- часто провітрювати приміщення;
- подбати про здорове харчування яке зміцнить ваш імунітет;
- мінімізуйте похід в заклади охорони здоров‘я без особливи потреб (за довідкою чи просто для профілактичного огляду), там можуть бути інфекційні хворі;
- якщо у вас наявні симптоми простуди – не ідіть на роботу, залишайтесь вдома. --Зателефонуйте своєму сімейному лікарю та узгодьте тактику лікування чи візит до нього;
- якщо все ж таки вам необхідно вийти з дому в період коли ви захворіли – використовуйте медичну маску, аби не наражати на інфекційну недугу інших, не користуйтесь громадським транспортом, чхайте в зігнутий лікоть.

Будьте здорові!