Інвестиційний атлас надрокористувача

Дата: 27.02.2020 11:44

На виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами селекторної наради від 30.01.2020, з метою залучення інвесторів для розвитку ресурсного потенціалу України та підвищення інвестиційної привабливості району, на виконання листа заступника голови облдержадміністрації від 13.02.2020 року № 1330/0/01-24/20 просимо розмістити інвестиційний атлас надрокористувача на власних веб-сайтах у постійних рубриках (вказане розміщене на веб-сайті Державної служби геології та надр України: www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/).

Суб’єкти господарювання та громадяни України можуть ініціювати обраний із Атласу об’єкт на аукціон.

Також надрокористувачі можуть надавати свої пропозиції та номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу.

Інформацію про проведену роботу та пропозиції щодо ділянок надр, які доцільно реалізувати на аукціоні з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, просимо до 06.03.2020 року надати відділу інфраструктури та захисту довкілля в електронному вигляді (email: ueri@ukr.net).