Районний конкурс читців-аматорів, присвяченого пам'яті Т.Г. Шевченка "Кобзарева струна не вмирає"

Дата: 21.02.2020 16:27

Сьогодні, відбувся районний конкурс читців-аматорів, присвячений пам'яті Т.Г. Шевченка "Кобзарева струна не вмирає".

Учасниками конкурсу стали представники Тараканівської ОТГ, талановиті діти, які постійно сприяють зростанню професійного рівня КЗ "ТЦКД": Даринка Подворна (с.Рачин), Наталка Власюк (с.Рачин), Дарія Корендович, Ернест Таберт та Ірина Чорнобай, представники с. Тараканів, які представили глядачам театралізацію уривку твору "Титар" під керівництвом директора БК с.Тараканів Лілії Блінової. Усі учасники, крім високої похвали і подяки, були нагороджені подарунками та грамотами. Ну а.... неоціненний скарб, гордість с. Рачин - НАТАЛІЯ ВЛАСЮК стала ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ конкурсу та посіла I місце у своїй віковій категорії!!!!!! Щиро вітаємо талановиту розумничку-красуню!!! Бажаємо натхнення, творчих злетів, не зупинятися на досягнутому і особистого щастя!!! Пишаємось!!!