Шановні жителі громади!!!

Дата: 28.01.2020 17:35

24 січня Рівненською ОДА представлено план моделі адміністративного устрою Рівненської області, що  розробляється Міжвідомчою регіональною робочою групою,  в якому пропонується приєднати Тараканівську ОТГ до громади міста Дубно.

Тому, на позачерговій сесії  Тараканівської  сільської ради 26.01.2020 року, одноголосно було прийнято  рішення про звернення до усіх гілок влади, щодо недопущення згортання реформи та «ревізії» децентралізації. Крім того, депутатами, членами виконавчого комітету та громадськими активістами було проведено   подворове опитування жителів громади, в результаті якого з 1325 опитуваних громадян 1295 підписалися за Тараканівську ОТГ як самостійну адміністративно-територіальну одиницю.

Також, було затверджено спільне звернення  Тараканівської, Мирогощанської та Повчанської об’єднаних територіальних громад щодо недопущення ліквідації існуючих ОТГ.