ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Дата: 29.11.2019 18:10

Про стихійні та небезпечні метеорологічні явища по Рівненській області та м.Рівне
Сьогодні, 29 листопада, ввечері зі збереженням впродовж доби 30 листопада очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, на окремих ділянках доріг ожеледиця
 (1 рівень небезпечності, жовтий)

Прогноз погоди по Рівненській області та м. Рівне
 30 листопада. Хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ та мокрий сніг. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12м/с, пориви 15-20м/с. Температура по області: впродовж доби 0-5° тепла; по місту: впродовж доби 2-4° тепла.

01-02 грудня. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, лише 02.12 вдень часом сніг, мокрий сніг. Вітер західний з переходом на південно-західний, 7-12м/с. Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.