З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!!!

Дата: 21.11.2019 09:59

Цього року в четвер, 21 листопада, Україна вже шостий рік поспіль відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві події, які назавжди змінили історію українського сьогодення. Україна вже заплатила високу ціну за те, що обрала свободу. З вини російського агресора на сьогодні також втрачено тисячі українців, які загинули обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність України.

Традиційно 21 листопада люди поминають загиблих під час Революції Гідності, приносять квіти і лампадки до пам’ятних місць, організовують виставки та акції. Зокрема, цього дня відбувається поминальний молебень і покладання квітів на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!                                     Героям СЛАВА!