Конференція щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села»

Дата: 19.09.2019 15:52

Сільський голова Тараканівської обєднаної територіальної громади Сорочинська Наталія Григорівна взяла участь у Конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села».

Захід відбувся за участю: Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, Міністра фінансів Оксани Маркарової, Міністра юстиції Дениса Малюська.

Під час конференції була представлена реформа управління земельними ресурсами та її роль у розвитку українського села, аграрного сектору та економіки України.

Зокрема були обговорені питання:

1. Дизайн реформи, ключові засади та терміни її реалізації.
  2. Проблема доступу малих та середніх фермерів до фінансування та забезпечення справедливого розподілу бюджетного ресурсу серед агровиробників.
  3. Боротьба з рейдерством як передумова ефективного розвитку земельних відносин.
  4. Земля як ефективний інструмент розвитку ОТГ.
  5. Захист прав власників паїв.
  6. Фото без опису