Активовано послугу внесення змін про реєстрацію місця проживання

Дата: 11.06.2019 16:23

За повідомленням ДМС України активовано послугу внесення змін про реєстрацю місця проваживання до безконтактного електронного носія паспорта громадянина України. У зв'язку з чим при реєстрацію місця проживання до безконтактного електронного носія паспорта громадянина України. У зв'язку з чим при реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання рекомендувати громадян звернутися до територіального підрозділу міграційної служби для внесення необхідних змін.

Для здійснення даної операці субєктам заернення необхідно мати при собі:

- паспорт громадянина України (У вигляді ID - картки;

- пароль доступу (PIN 1);

- довідка про реєстрацію місця проживання (додаток № 13 до Постанови КМУ від 02.03.2016 №207).