Кастинг на зйомки повнометражного національного художнього фільму «Джура-Королевич»

Дата: 11.06.2019 11:10

2 липня 2019 року розпочинаються зйомки повнометражного національного художнього фільму «Джура-Королевич», виробництва кінокомпанії «Кобза фільм» за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно. Стрічка створюється за підтримки «Тернопільської кінокомісії», та за сприяння Державного історико-культурного заповідника міста Дубно та Тараканівської ОТГ. Для участі у масових зйомках запрошуємо мешканців Тараканова та околиць. Вік та стать не мають значення. Єдине прохання до жінок - мінімальна кількість косметики. Початок кастингу о 15-00 14 червня 2019 року в Будинку культури села Тараканів. вул. Львівська . Тел для довідок 0953568964 (Ліля) 0962104076 (Володимир).