Оприлюднення проектів рішення про затвердження антикорупційних інструментів

Дата: 20.05.2019 14:47

До уваги жителів Тараканівської об'єднаної територіальної громади оприлюднюється проект Про  затвердження антикорупційної програми ради Тараканівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про затвердження антикорупційної програми ради Тараканівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Про  затвердження антикорупційної програми ради Тараканівської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на поштову адресу:

Тараканівська сільська рада

35641 Рівненська область, Дубенський район,