Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 26.12.2018 12:19

про оголошення конкурсу на офіційному

веб-сайті  Тараканівської сільської ради

Тараканівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування  Тараканівської сільської ради:

1. Спеціаліст ІІ категорії відділу загальної кадрово-організаційної роботи та адміністративно-господарської діяльності.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, знання  інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету, основні програми роботи на комп'ютері, вільне володіння державною мовою, служба в органах місцевого самоврядування не менше одного року.

2. Спеціаліста II категорії відділу освіти, культури, спорту, туризму, сім’ї та молоді – 2 одиниці.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем, бакалавра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою; основні програми роботи на  комп’ютері, служба в органах місцевого самоврядування не менше одного року.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції".

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Для  довідок та подання документів для участі  у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися  в Тараканівську сільську раду за адресою: с. Тараканів, вул. Львівська,117, тел. 51-2-33 .

26.12.2018 р.