З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 09:20

28 червня 2024 року – 28-ма річниця прийняття Конституції України і 856 день від моменту повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. В умовах нашої боротьби та на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту.

Ми вкотре змушені відстоювати своє життя і свій вибір, у той час, як московська влада продовжує спроби привласнити українську історію, відібрати наші надбання, наших людей, дітей, майбутнє. Віримо, що ми з усім упораємося, адже ми стали більш згуртованими та сильнішими.

В ці нелегкі часи бажаємо мирного неба, родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Стоїмо разом, плече до плеча!