ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тараканівської сільської територіальної громади»

Дата: 28.05.2024 09:45

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Тараканівська сільська рада оприлюднює проект регуляторного акта – рішення Тараканівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тараканівської сільської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 31 травня 2024 року у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради за адресою: http://tarakanivska.gromada.org.ua//.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення в письмові формі за адресою: 35641, Рівненська область, Дубенський район, село Тараканів, вулиця Львівська, 117.