Унікальна послуга - вінчання в Дубенському замку

Дата: 10.06.2024 15:45

З 5 травня Державний історико-культурний заповідник м. Дубно пропонує своїм відвідувачам нову послугу.

Капличка Дубенського замку – незрівнянне місце, наповнене світлом, в якому особливо радісно виглядають молодята під час проведення таїнства вінчання під благословенням намолених ікон XVI-XIX ст. Пари, незалежно від віку, які мають бажання об’єднатися перед Богом, можуть скористатися унікальною послугою в присутності священника і хористів.

Ваш шлюб у каплиці пророка Святого Іллі в Дубенському замку, який ніколи не був ніким завойований, запам’ятається своєю атмосферою і стане запорукою щасливого подружнього союзу.

Бажаєте узаконити свої відносини перед Богом в особливому, славному місці та закарбувати їх назавжди в історії замку – телефонуйте за номером +380965752552