Обстеження дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів/піклувальників, з метою виявлення можливих порушень правил пожежної безпеки

Дата: 15.02.2023 10:28

14.02.2023 року працівниками служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, старостою с. Плоска Тараканівської сільської ради спільно із заступником начальника управління, начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, Юрієм Володимировичем Грицаком було обстежено 5 сімей опікунів/піклувальників, в яких виховується 10 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та які проживають у с. Рачин, с. Плоска, с. Дитиничі, с. Турковичі Дубенського району Рівненської області, з метою виявлення можливих порушень правил пожежної безпеки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису