Про початок процедури розроблення детального плану території земельної ділянки

Дата: 08.12.2022 15:26

Тараканівська сільська рада Дубенського району Рівненської області оголошує початок процедури розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 3.8206 га з кадастровим номером 5621686500:03:007:0041 з метою реконструкції приміщення пилорами та її добудову на цех по переробці молока на території Тараканівської сільської ради Дубенського району, Рівненської області.

Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Тараканівськоїсільської ради Дубенського району Рівненської області 36 сесії 8-ого демократичного скликання від «18» листопада2022 року № 1361.

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення детального плану території - на наступний робочий день після дати публікації даного повідомлення.

Строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення детального плану території - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації даного повідомлення.

Пропозиції подавати в Тараканівську сільську раду Дубенського району Рівненської області (35641, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Тараканів, вул. Львівська, 117).

Заява_СЕО_Тараканів_ДОЗ

Заява_СЕО_Тараканів_ЕКО