Вітання!

Дата: 30.09.2022 08:21

Шановні працівники освіти, дорогі наші вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя! Цього року професійне свято усіх працівників освіти особливе,  обпалене війною. Щиро дякуємо нашим освітянам, які попри все, щодня натхненно працюють – навчають, виховують, передають знання  та уміння нашим найменшим та юним громадянам, а отже, ви відповідаєте за те, яким буде  майбутнє нашої держави.

Нехай не вичерпуються джерела вашого натхнення на нові успіхи і досягнення, а кожен день буде сповнений наснагою та оптимізмом, впевненістю  у завтрашньому дні. Бажаємо міцного здоров'я, терпіння і мудрості, вдячних і розумних  дітей. Нехай у ваших серцях ніколи не згасає вогонь доброти, тепла і любові до дітей. Миру й добробуту вам і вашим родинам.