Тараканівська громада

Рівненська область, Дубенський район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 03.06.2022 15:37
Кількість переглядів: 424

 

Повідомлення

про оприлюднення проекту документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування:

  Детальний план території земельної ділянки площею 0.6302 з кадастровим номером: 5621689100:05:013:0611 з метою зміни цільового призначення на код 12.11 (для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу) для будівництва АЗС та об’єктів дорожнього сервісу за межами с. Тараканів, Дубенського району, Рівненської області.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

  Тараканівська сільська рада Дубенського району, Рівненської області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради: http://tarakanivska.gromada.org.ua/news/1650628118/ – 22 квітня 2022 року. Публікація заяви в газеті «Вісті Рівненщини» – 22 квітня 2022 року, в газеті «Дзеркало плюс» – 21 квітня 2022 року. Дата подання проекту Детальний план території земельної ділянки площею 0.6302 з кадастровим номером: 5621689100:05:013:0611 з метою зміни цільового призначення на код 12.11 (для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу) для будівництва АЗС та об’єктів дорожнього сервісу за межами с. Тараканів, Дубенського району, Рівненської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та ДПТ на офіційному веб-сайті Тараканівської сільської ради: http://tarakanivska.gromada.org.ua/ – 3 червня 2022 року. Публікація в газеті «Вісті Рівненщини» – 3 червня 2022 р., в газеті «Дзеркало плюс» – 2 червня 2022 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 16.06.2022 року о 11 годині в приміщенні Тараканівської сільської ради за адресою: (35641, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Тараканівська сільська рада (Адреса: 35641, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117. Тел.: 03656-51-2-24, emai: tarakaniv.sil.rada@ukr.net). ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Тараканівська сільська рада (Адреса: 35641, Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Тараканів, вул. Львівська, буд. 117. Тел.: 03656-51-2-24, email: tarakaniv.sil.rada@ukr.net)/

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обгрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь